FASTBOOKING DIALOG

Fastbooking Dialog, dijital teknoloji dunyasinda Fastbooking urun ve hizmetlerinin tamamini kapsayan, daha rahat raporlamalar yapabileceginiz, urunlere genis hakimiyet kazandiran ve en onemlisi de zamaninizi yonetme seklinizi yenileyen yeni nesil urun + danismanlik hizmetidir.

Bagimsiz ve zincir otellereden orta olcekli isletmelere kadar uzanan hizmet, urun + danismanlik konularinin tamamini kapsar ve size ihtiyacinmiza yonelik gelir ve satis artirici hizmet ve oneriler sunar. Sektorun profesyonellerine:

  • E-Commerce ve Dijital Strateji konularinda uzmanlik saglar.

  • Pazara yonelik dogru tavsiyeler ve araclar ile farkindalik yaratir.

  • Konaklama sektorunde Fastbooking Dialog destegi sayesinde dogru aksiyon alinmasi saglanir.

ONLINE ANAHTAR

Web sitenizde ilk izlenim satislarinizi olumlu etkiler. Markaniz misafirlerinize ne izlenim veriyorsa, biz uzerine katiyor ve gelistiriyoruz. 2000'den fazla web sitesi tasarladik, analiz ettik, optimize ettik ve inceledik; yani, biz donusum yaratmak adina ne insa etmemiz gerektigini biliyoruz.

Size, direkt rezervasyon deneyimi yasatma firsati sunacak dijital stratejiler ve dogru satis tavsiyeleriyle dijital gezginleri kapiniza getiriyoruz.

DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞIN!

Fastbooking, otelin kendi web sitesini online satış stratejisinin kalbine yerleştirmektedir. Yaptığımız ya da sunduğumuz her çözüm, doğrudan online rezervasyonların artışına odaklanmaktadır. Diğer yandan, bunun için salt teknoloji sunmanın da yeterli olmadığının bilincindeyiz. Üyelerimize bir iş ortağı gözüyle bakarız: üyelerimize atacakları her adımda eşlik eder ve gelirlerini en iyi nasıl artırabileceklerini anlatırız. Üyelerimiz, online rezervasyon sistemleri ve satışları konusunda bize tam anlamıyla güvenirler; çünkü, asıl işimiz otellerin otel markalarını nasıl ön planda tutacağımız ve online rezervasyonlarını nasıl artırabileceğimiz ile ilgilidir.

8,000’den fazla otel üyesinin 2013'te 91 ülkede toplam 4 milyon oda rezervasyonu değişmez vizyonumuzun başarısını kanıtlamakta; üyelerimiz olan otellerle daimi bir iş birliği oluşturulmasındaki ısrarımız ile beraber, elektronik pazarlama ve teknolojik çözümler alanında sürekli büyümemizi ve gelişmemizi doğrulamaktadır. Fastbooking ile birlikte otel web sitenizin bulunabilirliğini, doğrudan online rezervasyonlarınızı ve dolayısıyla gelirlerinizi nasıl artacağını keşfedin ve sektördeki rekabetçi konumunuzu geliştirin.

ONLINE BOOK ENGINE
(REZERVASYON MOTORU)

Fastbooking Rezervasyon Motoru sektörün en kapsamlı ve yüksek performanslı online rezervasyon motorudur. Gelişmiş satış olanaklarını, daha yüksek dönüşüm oranları ve daha yüksek gelirlerle sonuçlanan kullanıcı dostu rezervasyon arayüzü ile bir araya getirmektedir.

Broşür İndir

SEM (ARAMA
MOTORU REKLAMCILIGI)

Fastbooking Hotel Traffic Builder, sizin adınıza düzenlediği ve yönettiği 'pay per click' kampanyaları ile bulunabilirliğinizi ve doğrudan rezervasyonlarınızı artırmaktadır. Bu program, web sitenizi ziyaret edenlerin sayısını yükseltip yeni ve doğrudan rezervasyonlar sağlayarak gelirinizi artırır.

Broşür İndir

CALENDAR
INTELLIGENCE (AKILLI TAKVIM)

Fastbooking Calendar Intelligence, otelinizin bulunduGu sehirdeki tum uluslararasi platformda kayit altina alinmis toplanti, kongre, seminer, egitim ve benzeri organizasyonlara iliskin organizator firma iletisim bilgilerini, beklenen katilim sayilarini, diger organizasyon detay bilgileri ile size listeleyen mukemmel bir veritabanidir. 

Broşür İndir

GDS (GLOBAL
DAGITIM SİSTEMİ)

Fastbooking GDS, dört GDS operatörü ve 2000 IDS için gelecek nesil bağlantısı sağlamaktadır. Her gün bu belli başlı otel rezervasyon sistemleri aracılığıyla rezervasyon yapan milyonlarca internet kullanıcısı ve dünya çapında 650,000 seyahat acentesi otelinize erişebilmektedir.

Broşür İndir

DISTIRBUTION MANAGER
(KANAL YONETİMİ)

Fastbooking Updater üstün güncelleme yeteneği ile internet bazlı kanal yönetim çözümünde pazarın öncüsüdür. Sistem tüm dağıtım web sitelerinde otelcilerin tek bir arayüz üzerinden fiyatlarını, oda müsaitliğini ve diğer bir çok opsiyonu güncellemelerine olanak sağlamaktadır.

Broşür İndir

DIRECT
LINK

Fastbooking Direct Link, bağımsız otellere kendi web sitelerinin rezervasyon sayfalarına veya öncü seyahat web siteleri aracılığı ile (Tripadvisor, Trivago...) potansiyel misafirlerin yaptıkları fiyat araştırmalarına doğrudan bağlantı imkanı sunan dünyadaki ilk firmadır. 

Broşür İndir

RATE CHECKER
(RAKİP İZLEME)

Fastbooking Checker bir pazar analiz aracı olup rakiplerinizin fiyatlarını gerçek zamanlı tüm dağıtım sitelerinde (otel web sitesi, OTA, WHSL) izleyebilmenize yardımcı olmaktadır. Bu ürün ile her gün zamandan tasarruf eder ve fiyatlandırmanızı maksimum kârlılıkta düzenlemeniz için gereken tüm bilgileri alırsınız.

Broşür İndir

OTEL WEB TASARIM
HiZMETLERİ

Sizin adınıza misafirlerle etkin şekilde iletişim kurabilmeniz için rezervasyon motorumuzu, yönetim sistemlerimizi, online pazarlama kampanyalarımızı, değerlendirme ve kanal yönetim araçlarımızı içeren en iyi web sitesi tasarımını yaratıyor ve yayına sokarak otelinizin online satışlarını  online pazarlama tekniklerimizle artırıyoruz. 

Broşür İndir