Hakkımızda

Gelecek otel online pazarlama ve satış teknolojilerinde, geç kalmayın!

OnlineHotelBusiness, otelcilik sektöründe 15 yılı aşkın süre deneyimi bulunan danışman ekibi ile otellere, başta gelir yönetimi ve iş geliştirme konularında olmak üzere satış, eğitim, dağıtım kanalları yönetimi ve sistemleri ile otel online satış ve pazarlama çözümlerini kapsayan geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Hedef noktasını gelir yönetiminin fiyat–doluluk–karlılık konularına yoğunlaştıran yaklaşımı ile potansiyel-talep–fiyatlama üçgeninde OnlineHotelBusiness‘ın amacı, otellerin maksimum faydayı elde etmelerine yardımcı olmaktır.

OnlineHotelBusiness’ın sunduğu çözümler, ileriye yönelik tahminlerin doğruluğunu artırarak aynı zamanda gelir kaynaklarının etkin ve verimli yönetilmesini de amaçlamaktadır.

OnlineHotelBusiness sadece teknoloji, danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren bir firma olmaktan öte, otellerin gerçek potansiyellerini maksimum verimliliğe dönüştüreceği bir kültürün işletmede yerleşmesi sürecinde yanındaki partneri olmayı hedeflemektedir.

Online Hotel Business Ekibi

BİZLER KİMİZ?

Bizler, sektörde uzun yılların deneyimiyle bir araya gelerek bilginin paylaşılmasının gerekliliğine inanan, otellerin daha karlı işletmeler haline dönüşmesini hedef edinmiş, turizm sektörü için tasarlanmış teknoloji ürünlerinin ve çözümlerinin en iyileriyle sizleri tanıştırmayı ilke edinirken heyecanını hiç kaybetmeyen bir grubuz.

Umut Germeyan

Uludağ Üniversitesi İktisat ve Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu. Uzun yıllar otel yöneticiliği yaptı. Aynı zamanda Küçük Oteller Derneği kurucu üyelerinden. Tüm Türkiye'de gerçekleştirdiği 'Internette Başarının ABC'si' adlı eğitimleriyle dikkat çekti. Ayrıca, satış ekiplerine otelakademi.com bünyesinde online satış eğitimleri veriyor. Peter Venison'ın '100 Tips for Hoteliers' kitabını 'Otelciler için 100 İpucu' adıyla Türkçe'ye çevirdi; kitap yakında raflardaki yerini alacak.

Murat Uçak

İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Uzun yıllar turizmin teknoloji tarafında yer alarak otellere teknoloji danışmanlığı yaptı. 'Otelist' ön büro yazılımını geliştirerek işletmelerinin ön büro operasyonlarına yoğunlaştı. Otel otomasyonu alanındaki çözümleri ile sektöre değer katma çabasını her zaman korudu. Kurumsal ve karlı otel işletmeleri için profesyonel ve çağdaş yaklaşım ilkesiyle çalışmalarına devam ediyor. Otelist Otel Yönetim Danışmanlık ve Otel Akademi kurucu ortağı.